Zapking Skrevet 6. mars 2005 Skrevet 6. mars 2005 (endret) Jeg har en 2,4 GHz med Windows XP. Når jeg skal starte opp windows får jeg melding om oppstartsalternativer.Denne meldingen står på skjermen i bare 2 sekunder, før windows starter som normalt. Jeg har også unormalt treg avslutning av windows. Noen som kan hjelpe med å finne en løsning? Endret 6. mars 2005 av Zapking
miCro Skrevet 6. mars 2005 Skrevet 6. mars 2005 Er det valg mellom forskjellige oprativsystemer du får opp i starten, eller valg om sikkerhetsmodus osv.? Denne tråden tar for seg div. ting man kan gjøre for å få Windows til å boote raskere. Det spørsmålet du stiller til slutt har blitt stillt mange ganger. Ta en titt på side en og to her i Windowskategorien så finner du flere tråder om samme emne, eventuelt gjør et søk.
Zapking Skrevet 6. mars 2005 Forfatter Skrevet 6. mars 2005 Jeg får denne meldingen: Velg hvilket operativsystem som skal startes: Microsoft Windows XP Home Edition Gjenopprettingskonsoll for Microsoft Windows XP. Bruk pil opp og pil ned for å flytte til ditt valg. Trykk enter for å velge. Trykk F8 for feilsøking og avanserte oppstartsalternativer for Windows.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå