Gå til innhold

Hvor mye kan jeg ta for en berbar zip stasjon?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Som du ser lurer jeg på hvor mye jeg kan ta for min Iomega external zip stasjon 100mb. Den er ca 1,5år gammel og veldig lite brukt. Tror jeg betalte over 1000kr for den ny, på salg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vel, en ny med USB tilkobling koster ca kr: 1000,- inkludert 3 stk 100MB Zipdisketter. Trekker du så fra diskettene som koster ca kr: 125,- pr stk så koster en ny ca kr: 625,- (pluss/minus noen kroner)

 

Ettersom den du har er over ett år vil jeg tippe du kan få en ca kr: 3-400,- for den.

Skrevet

I januar i fjor solgte jeg en zip paralell for 1200 kroner med 3 zipdisker, denne var da nesten 2 år gammel. QXL er fint sted:) Minste prisen min var 600, så hadde ingen skrupler ved å selge så høyt:)

Skrevet

Jeg tenkte jeg skulle kjøpe en intern zip i stedet for den eksterne, men vet ikke om jeg gidder og kaste bort penger på det. Skal brukes til og overføre til min maskin fra en annen maskin i huset som har internett tilgang. Jeg tror heller jeg setter opp et netverk, blir billigere det siden jeg allerede har 1 netverks kort.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...