Big-Boy Skrevet 24. februar 2005 Skrevet 24. februar 2005 Hei var 0g kjøpte meg et par koss ur18, og hadde ikke så store forventninger til det (skal ha nytt ættervært), men skal lyden være så lav?! syns det er veldig lavt, har stillt opp all lyd på pcn osv. men lyden er veldig lav syns jeg skal det være sånn eller?
Big-Boy Skrevet 25. februar 2005 Forfatter Skrevet 25. februar 2005 og nå er lyden i den den ene "høytaleren" også mye lavere en den andre:(, dette må jeg da få bytter skal høre imorgen..
-Enigma- Skrevet 25. februar 2005 Skrevet 25. februar 2005 Koss Ur18 som jeg sitter med nå har mindre bass og lavere lyd enn UR30 som jeg har, vet ikke hva dette kommer av, men jeg bruker mitt UR30 og er godt fornøyd med det, mer enn UR18. Enigma
eSOo Skrevet 1. mars 2005 Skrevet 1. mars 2005 kan henda at lyden er så lav fordi de er veldig tunge å drive sikkert no sånn men bytt de, kan hende at det bare er dine som er broken
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå