værdama Skrevet 22. februar 2005 Skrevet 22. februar 2005 hei, det fungerer ikke spille 2 på cs samtidig det funket før men det funker ikke nå, vi har prøvd rate fiksing og diverse men til ingen nytte.. vi ligger på ping mellom 200-500 ping veldig irriterende. takk for hjelpa..
værdama Skrevet 22. februar 2005 Forfatter Skrevet 22. februar 2005 oj glemte og spørre om dere hadde noe ting som kunne hjloe til.
A.J Green Skrevet 22. februar 2005 Skrevet 22. februar 2005 Linje? og er ikke en dum knapp om du glemmer ting/skal legge til mer..
Hr. Jenssen Skrevet 22. februar 2005 Skrevet 22. februar 2005 Sikker på at det ikke er noen i husstanden som sitter og laster ned da? Det kveler mer eller mindre hele linja.
m-momr Skrevet 22. februar 2005 Skrevet 22. februar 2005 hvor kjapp linje har du? du kan ha så treg at det går fint med en, men med to så greier ikke linja det kanskje. har du hub eller switch? når jeg og en venn brukte en gammel switch så fikk vi også høy ping, men så kjøpte han seg en ny switch og da gikk det bra. er ikke helt sikker på at dette.
ZeZar is BACK Skrevet 23. februar 2005 Skrevet 23. februar 2005 Linjehastighet? Og ja, om EN laster ned noe killer det alt =(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå