cyberpet Skrevet 14. februar 2005 Skrevet 14. februar 2005 Hei! Vurderer sterkt å anskaffe meg World of Warcraft, men lurer på om spillet vil fungere greit på min bærbare maskin... Har en stasjonær som vil kjøre spillet lett, men vil gjerne at det funker på den bærbare også (har lest de oppgitte systemkravene, så er kun ute etter real-life erfaringer!) Pcen er en P4-m 1,7 Ghz, 768 mb ram og Mobility Radeon 7500 32mb. (Bruker for tiden Catalyst 4.8 fordi nyere ikke gir riktig skjermoppløsning men har ikke testet med den aller nyeste) Man kan f.eks. sammenligne med Warcraft 3, det var det siste spillet jeg kan huske som fungerte ganske bra på denne maskinen..
Windoge Skrevet 14. februar 2005 Skrevet 14. februar 2005 Skjermkortet ditt er ikke av den gode varianten, men nå har vel ikke WoW de største kravene til skjermkort heller. Veldig usikker.
cyberpet Skrevet 14. februar 2005 Forfatter Skrevet 14. februar 2005 Har sett at kravene ikke er så fryktelig høye, men er ikke så godt å si om det vil kjøre tilfredsstillende allikevel.. Er godt fornøyd med hvordan Warcraft 3 funker på maskinen, men hvis WoW er vesentlig tyngre å kjøre tror jeg det blir et problem.
Xeenon_ Skrevet 14. februar 2005 Skrevet 14. februar 2005 WoW har nok vesentlig høyere maskinkrav ja, siden dette er to helt forskjellige spill. Dessuten: http://forum.overklokking.no/index.php?showforum=172 er wow-forumet.
Windoge Skrevet 14. februar 2005 Skrevet 14. februar 2005 Flyttes fra "Diskuter spill og tilbehør - PC"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå