Gå til innhold

Problemer med Sid Meier's Pirates


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har fått tak i pistolen til min lille pirat, og etter dette har jeg støtt på litt problemer. I sverddueller avfyrer de skudd mot hverandre før de begynner å fekte, og det er da problemet oppstår. I det første eller andre skuddet blir avfyrt restarter maskinen seg. Dette skjer ikke hver gang, men helt tilfeldig. Enkelte ganger kan jeg spille i timer uten at det skjer mens andre ganger skjer det så fort jeg går inn i en duell. Noen som har hatt lignende problem? Er det noen måte jeg kan kvitte meg med pistolene på, eller må jeg bite i det sure eplet å starte på nytt igjen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke hva problemet ditt er, skal egentlig bare spørre om pistolene er noe vits i ha. Har ikke merket noe forskjell på kampene etter jeg fikk pistol..

Skrevet

Pistolene gjør at motstanderen din startet ett skritt lengre bak enn normal.

Forøvrig har jeg fått løst problemet nå, hvis noen andre skulle støte på det samme. Byttet fra Catalyst 4.11 til 4.10 og siden det har alt gått helt fint.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...