Gå til innhold

spørsmål om plass Maxtor DiamondMax 10 200GB S-ATA


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har kjøpt meg en Maxtor DiamondMax 10 200GB S-ATA harddisk fra komplett.. men når jeg lagde partisjoner så inforerer xp om at det bare er 131 giga ledig på disken.. prøvde å partisjonere i f disk på 200 giga, men da sto det når jeg hadde instalert windows at 60 giga var brukt.. jeg ser en sammenheng mellom win xp og f disk.. 60 giga forskjell ca.. hva er feil.. denne disken skal da ikke være på ca 130 giga bare?? jeg har da betalt for 200 giga.. skal jeg sende denne i retur til komplett? eller vil jeg ikke få ny da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her på forumet har vi noe som heter "viktige emner". Dette er tråder som er helt øverst i en forumkategori, og disse inneholder informasjon som har vært oppe femhundreogørti ganger før (minst). Poenget med disse "viktige trådene", er at du skal lese gjennom dem før du lager en ny tråd.

 

I denne kategorien har vi en "viktig tråd" som heter "Manglende diskplass?". I denne tråden finner du, utrolig nok, informasjon som hjelper folk som "mangler" harddiskplass.

 

Og hva mangler du? Harddiskplass? :hmm:

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...