Peprepupp Skrevet 2. januar 2005 Skrevet 2. januar 2005 Hei alle morgenfugler! Jeg har en mac og en pc her i huset og vil få begge på nett. Etterhvert kommer også fatter og mutter med sine bærbare. De bærbare skal være trådløse, mens den stasjonære står likeved internettutgangen og skal ha snor (bondespråk for ledning). Jeg har sett på denne og denne routeren. Er de gode? Hva er det jeg trenger for å få til dette? Det er ikke så nøye med så rask overføring mellom maskinene, men internett må jo bli utnytta fullt ut... Har Telenor 2048/256 hvis det er til hjelp.
sniperdybe Skrevet 2. januar 2005 Skrevet 2. januar 2005 (endret) tja er jo mange her som ikke har noe bra og si om dlink da. linsys er bra 3com oxo men dlinken funker sikkert den oxo Endret 2. januar 2005 av sniperdybe
MorePower Skrevet 2. januar 2005 Skrevet 2. januar 2005 Har en Dlink 614+, og har gode erfaringer med produkter fra dem. Av de to du linker til vil jeg anbefale Di624, har lest mye bra om den. Har visst vært litt ustabilitet med 624+, men dette er kun informasjon jeg har lest meg til. DI-624 hos MPX Anbefalt produkt DinSide.no Best i test PC World
Peprepupp Skrevet 3. januar 2005 Forfatter Skrevet 3. januar 2005 Så det er en router jeg trenger? Hva er forskjellen på router, access punkt og svitch? Hvis det er router, kunne noen kommet med en link eller sagt navnet på den slik at jeg kunne funnet den... ikke bare merket Takk for all hjelp!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå