Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

explorer fungerer men ikke steam å dc++


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei har prøvd forgjeves å få til dette her nå... noen som kan hjelpe meg??? jeg får explorer til å funke, jeg får msn til å virke... alt virker normalt... helt til jeg prøver å komme inn i steam (cs hl2 etc... ;) ) og dc++.. ingen ting virker der.. står bare at jeg ikke er logga på internett.. noe jeg er siden jeg kommer på explorer.... jeg har 1024\256 telenor adsl

jeg har skrudd av alt av firewall å ikke har jeg router... lagt inn XP på nytt til å med.. rimlig forbanna blei jeg da når jeg så ikke det funka!!! :cry:

 

på forhånd takk Mvh kim hansen

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde det samme problem, det kan være at Telenor har stengt alt form for service gjennom, Irc,steam,dc+++. Jeg tok en telefon til telenor og dem fikset det.

Skrevet

Har selv et lignende problem. Starter jeg spill, så detter internett ut med en gang. Må vente endel minutter før nettet er oppe. Hjelper ikke restrte maskinen heller. Men hos meg er det nok noe relatert til programvare eller ruteren :roll:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...