Gaupa Skrevet 25. desember 2004 Skrevet 25. desember 2004 (endret) Hei, har akkurat kjøpt meg en ny Panasonic TX-32PX10F, og etter overgangen til bærbar har mitt Logitech Z-560 4.1-surround sett blitt lite brukt. Har en grønn og en sort plugg som plugges bak i lydkortet. Jeg lurer da på hva jeg trenger for å koble til dette settet til TVen min, samt hvor jeg får kjøpt dette. Er vel kanskje ikke et datarelatert spørsmål, men det må være lov å prøve seg. Dette burde da vel være mulig? På forhånd takk, og en god jul til alle de som måtte hjelpe meg! Endret 25. desember 2004 av Gaupa
Serqevx Skrevet 25. desember 2004 Skrevet 25. desember 2004 Antagelig bare stereolyd, du kan da evt koble kontaktene fra høyttalerne sammen og sette disse i hodetelefonutgangen. Evt kan du kjøpe en slik en: Da setter du den bakpå scart kontakten og velger at signalet skal sendes ut ifra Tven. Da får du både bilde og stereolyd ut, og bare sette på riktige koblinger her.
Gaupa Skrevet 26. desember 2004 Forfatter Skrevet 26. desember 2004 Men om jeg går for det scart-alternativet, så har jeg vel ikke muligheten til å bruke det hvis jeg f.eks spiller Xbox, siden den bruker en egen scartkobling?
e321 Skrevet 26. desember 2004 Skrevet 26. desember 2004 Logitech har jo egen "game adapter" da som kan brukes til og gjøre om de 3 kablene til 2 rca(venstre, høyre dvs rød og hvit) som kan kobles til utganger på tv'n(hvis det er) eller i scart kontakten til serqevx. Da slipper du og mixe og trikse med ledninger som må kobles i sammen.
Gaupa Skrevet 26. desember 2004 Forfatter Skrevet 26. desember 2004 Logitech har jo egen "game adapter" da som kan brukes til og gjøre om de 3 kablene til 2 rca(venstre, høyre dvs rød og hvit) som kan kobles til utganger på tv'n(hvis det er) eller i scart kontakten til serqevx. Da slipper du og mixe og trikse med ledninger som må kobles i sammen. Ahh, hvor kan jeg finne et sånt?
Serqevx Skrevet 27. desember 2004 Skrevet 27. desember 2004 Men om jeg går for det scart-alternativet, så har jeg vel ikke muligheten til å bruke det hvis jeg f.eks spiller Xbox, siden den bruker en egen scartkobling? Tja, hvis xboxen sin lyd vanligvis kommer ut av tven, må den vel komme ut av scartkontakten også! ang game-tinga, de pleier å følge med høyttalerne.
Propaganda Skrevet 27. desember 2004 Skrevet 27. desember 2004 Men om jeg går for det scart-alternativet, så har jeg vel ikke muligheten til å bruke det hvis jeg f.eks spiller Xbox, siden den bruker en egen scartkobling? du har vel mer enn 1 scart inngang på tv'en??
Gaupa Skrevet 27. desember 2004 Forfatter Skrevet 27. desember 2004 Men om jeg går for det scart-alternativet, så har jeg vel ikke muligheten til å bruke det hvis jeg f.eks spiller Xbox, siden den bruker en egen scartkobling? du har vel mer enn 1 scart inngang på tv'en?? Har 4 stk, men om f.eks Xboxen er på AV1 spiller det vel liten rolle om det er koblet i noen høytalere i AV3? Jeg vet ikke jeg...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå