N-Gage2 Skrevet 30. oktober 2004 Skrevet 30. oktober 2004 Hei. Jeg sitter nå sliter med å få sett på NRK-TV med min mobil, som er Nokia 6230. Jeg har satt den opp for mms og gprs, men jeg får fortsatt beskjed om at jeg må sjekke innstillingene. Noen som kan hjelpe meg med det lille problemet?
håvard87 Skrevet 30. oktober 2004 Skrevet 30. oktober 2004 Hei. Jeg sitter nå sliter med å få sett på NRK-TV med min mobil, som er Nokia 6230. Jeg har satt den opp for mms og gprs, men jeg får fortsatt beskjed om at jeg må sjekke innstillingene. Noen som kan hjelpe meg med det lille problemet? Jeg måtte laste ned en spesial-intilling tilpasset NRK wap-TV! Tror du finner den på wap.nrk.no!
FallenA Skrevet 30. oktober 2004 Skrevet 30. oktober 2004 Last ned innstillingene fra operatøren du bruker (GPRS). Legg til bokmerke på telefonen: http://wap.nrk.no Jeg har gjort dette på min 6230, og det funker som bare det.
Steelz Skrevet 31. oktober 2004 Skrevet 31. oktober 2004 Kan jeg se tv på SX1, leste at det ikke gikk
Artistic.Hipster Skrevet 31. oktober 2004 Skrevet 31. oktober 2004 Kan jeg se tv på SX1, leste at det ikke gikk Tror det skal gå på sx1, men ikke 3560
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå