jaengevik Skrevet 24. oktober 2004 Skrevet 24. oktober 2004 Hei Når jeg snakker i mikrofonen min går alle lydene som kommer fra pc'en min gjennom mic'en! Dvs. når jeg snakker med noen på teamspeak så hører dem alle lydene som kommer fra pc'en min og det jeg sier, men det er bare det jeg sier dem skal høre. Har sjekka Windows volum kontrollen og finner ikke noe problem. Har og sjekka TeamSpeak settings. Men som sagt så finner jeg ikke noen feil.
Magus Skrevet 24. oktober 2004 Skrevet 24. oktober 2004 Hei Leste du tittelen på forumet for du posta? "Spørsmål og svar - Konsoll"?
the_zombie Skrevet 24. oktober 2004 Skrevet 24. oktober 2004 Kontrollpanel > Lyder og lydenheter > Volum > Avansert > Alternativer > Egenskaper > Velg Innspilling på midten og trykk på ok. Nederst på hver av sliderne så står det en radioboks og ordet velg. Trykk på den som tilhører Microphone boksen. Nå skal det virke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå