Åsmund Skrevet 14. oktober 2004 Skrevet 14. oktober 2004 jeg har nå brent en puplisher fil her på jobb. den blei sendt til trykk, men virket ikke, jeg tok den med hit igjen og får ikke opna fila. Jeg finner merkelig nok heller ikke originalen, bare en med samme filnavn på 38 og ikke 150 mb som den skulle være på. 2 filer blei brent, forside og innhold og innhold var den som ikke virket. Altså,, jeg sliter litt nå, er jo min skyld selv om det er veldig uflaks. Jeg testa å brenne fila på nytt men det hjalp ikke. Eneste feilmld-en som kommer er, cannot open file. Noen som kan hjelpe meg?
Åsmund Skrevet 14. oktober 2004 Forfatter Skrevet 14. oktober 2004 http://aasmund.mscon.net/ting/elevguide_2004.pub kan noen prøve om denne virker ver så snill?
XenZor Skrevet 14. oktober 2004 Skrevet 14. oktober 2004 *Laster ned* Det tar ca 15 min. kommer tilbake med svar. XenZor
XenZor Skrevet 14. oktober 2004 Skrevet 14. oktober 2004 Har lasta ned nå, fikk bare beskjed om " Kan ikke åpne filen" Sorry, men det virker som om fila er korrupt. XenZor
Åsmund Skrevet 15. oktober 2004 Forfatter Skrevet 15. oktober 2004 takk for at du prøvde ialefall. Fikk ikke sove godt i natt, men når du skal gjøre mange ting skjer det noe galt av og til og jeg må vel bli vandt til det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå