Gå til innhold

Eksportere meldinger i Outlook Express


KjellV

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg har fått inn en maskin fra noen bekjente her som er full i virus, spyware og det som verre er. Formatering er eneste (les: letteste/beste) utvei, og jeg må derfor eksportere e-posten deres, brenne den på cd og legge den inn på nytt når jeg har installert en fresh windows.

 

Jeg prøver å eksportere meldingene med å trykke på Fil -> Eksporte -> Meldinger og følge veiviseren, men den gjør alt automatisk. Hvor blir filene lagret? Får ikke opp noe valg.

Endret av Nostradamus
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du sjekket under programfiler - ? eller i profilen?

C:\Documents and Settings\%brukernavn%\Application Data\Microsoft\Outlook

 

p.s

Application Data er en skult mappe

Skrevet

I C:\Documents and Settings\%brukernavn%\Lokale innstillinger\Programdata\Microsoft\Outlook fant jeg en fil ved navn "outlook.pst", er det denne?

Skrevet

De lå i C:\Documents and Settings\%brukernavn%\Lokale innstillinger\Programdata\Identities\"Mappe med langt og vanskelig navn"\Microsoft\Outlook Express

 

=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...