Shiva Skrevet 15. august 2004 Skrevet 15. august 2004 Hvordan får jeg er gammelt ATI skjermkort til å funke på et HK som har både AGP og pci slotter. Er en ment for en pc til bare internet bruk. Prøvde å bare skru på maskinen. Tastatur og det reagerte, men monitoren tok det ikke. Får ikke justert noe i bios heller da.
klikko Skrevet 16. august 2004 Skrevet 16. august 2004 hmm sikker på at kortet i det hele tatt funker ? jeg brukte for en tid siden et ati rage 8 mb pci kort og det gikk fint det.... funker til internett
Shiva Skrevet 17. august 2004 Forfatter Skrevet 17. august 2004 Ok, så det skal funke med en gang. Jeg har to stk. det andre har jeg ikke prøvd. gammelt ATI 16 fargers kort fra 96, men skal rule å spille Doom 3 på det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå