gjermundnes Skrevet 12. august 2004 Skrevet 12. august 2004 Hvor kjøper jeg scsi 80 pin til 80 pin hotswap kabel? har en scsi 80 pins hotswap og en scsi hotswap 80 pin kontroller.
arildjr Skrevet 12. august 2004 Skrevet 12. august 2004 finnes vel ikke 80 pins controllere? er vel 68 pins controller du har.... er nok en slik du skal ha http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=100390&cks=SER den dytter du i en sca80(hotswap) disk og kan bruke 50 eller 68 pins controller på. Merk at overføringshastigheten kan synke noe..har 3-4 av de adapterene liggende selv, men bruker de ikke fordi jeg syns de blir tregere. Glem nå for all del ikke å kjøpe kabel med terminator også da.. scsi krever terminering for at det skal virke skikkelig.
gjermundnes Skrevet 12. august 2004 Forfatter Skrevet 12. august 2004 finnes vel ikke 80 pins controllere? er vel 68 pins controller du har.... er nok en slik du skal ha http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=100390&cks=SER den dytter du i en sca80(hotswap) disk og kan bruke 50 eller 68 pins controller på. Merk at overføringshastigheten kan synke noe..har 3-4 av de adapterene liggende selv, men bruker de ikke fordi jeg syns de blir tregere. Glem nå for all del ikke å kjøpe kabel med terminator også da.. scsi krever terminering for at det skal virke skikkelig. mener du at jeg skal dytte adapteret rett inn i hardisken? må vel ha en kabel fra hardisken til adapteret og den må ihvertfal være 80 pin.
arildjr Skrevet 12. august 2004 Skrevet 12. august 2004 nåja.. det finnes kun 68 pins og 50 pins kabler til scsi. mest vanlige er 68 pins.. sendte deg akkurat en mail på scsi controlleren du har så svar på den så kan jeg vise deg noen bilder..har masse scsi selv ser du
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå