azazael Skrevet 5. august 2004 Skrevet 5. august 2004 Halloen , Skulle gjerne ha fått kill en connection her i huset..vi har trådløst internett , så er ikke så lett å "pull the cable" Noen som vet hvordan jeg gjør det ? har en ; Linksys trådløs router..Finner lite inne på admin browser til routeren..noen som kan hjelpe meg å fjerne evig irriterende uppload fra den andre maskinen\ hele maskinen fra internett access?..please hjelp
aschj Skrevet 5. august 2004 Skrevet 5. august 2004 Hva med å 'komme borti' reset-knappen på den andre maskinen? Du kan skylde på strømbrudd om noen spør.
azazael Skrevet 5. august 2004 Forfatter Skrevet 5. august 2004 Men da starter jo downloadsene igjen.
sofTest Skrevet 5. august 2004 Skrevet 5. august 2004 Den vanligste/letteste måten å stenge ute trådløse forbindelser på, er MAC-filter. Hvis dere er flere som skal dele på en forbindelse, og noen tar hele båndbredden, så bør dere se på en løsning som NetLimiter for å fordele båndbredden rettferdig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå