oystein93 Skrevet 2. april 2004 Skrevet 2. april 2004 Etter å ha slitt meg gjennom for å få farge på TV, har jeg nå støtt på et problem til. Nu får jeg ikke LYD, kun på pc. Er sikkert enkelt å ordne dette, men hvordan?
Aeternus Skrevet 2. april 2004 Skrevet 2. april 2004 Du har selfølgelig koblet en lydkabel fra lydutgangen på lydkort til egnete innganger på forsterker\TV?
oystein93 Skrevet 2. april 2004 Forfatter Skrevet 2. april 2004 Du har selfølgelig koblet en lydkabel fra lydutgangen på lydkort til egnete innganger på forsterker\TV? Dæven. Den sto ikke tilfredstillende inni Takk:)
vancer Skrevet 3. april 2004 Skrevet 3. april 2004 oh, please mr. grangmother don't put your cock in my face!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå