Gå til innhold

Sikkerhetsinnstillinger for mappe


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg lekte litt med tilgangen til en mappe på hardisken. Dette var gøy, helt til jeg haket av for at admin ikke skulle ha tilgang til mappen, dermed har ingen adgang til denne og jeg får heller ikke adgang til innholdet. Noen måte å ordne dette på?

 

Edit: WinXp Pro

Endret av RolfOve
Videoannonse
Annonse
Skrevet
Prøvd og gått inn i sikkerhetsmodus, og prøvd med den administratoren du lager nå du innstalerer Xp?

Ja det er sant... når du er kommet til innloggingsvinduet, trykk CTRL+ALT+DELETE to ganger. Deretter logger du inn som administrator. Da burde du klare å ta eierskap..

Skrevet

Ingen av nevnte tips fungerer. Jeg er medlem av administrator gruppen. Jeg har også logget inn med den innebygde administrator kontoen, uten hell.

Skrevet

Der klarte jeg det. Jeg har ikke lykkes i å gjøre det om igjen. Men det jeg gjorde var å gå inn på avansert under sikkerhet og legge til admin som eier og hake av begge merkene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...