Gå til innhold

Installering av Harddisk


Mao747

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei.

 

For en uke siden bestilte jeg en Wesern Digital harddisk på Komplett.no.

Fikk den i dag. Og nå har jeg holdt på å jalla med den en stund. Men hvorfor vil den ikke fungere? Jeg har satt den riktig. Den kommer opp som slave på oppstart og på Windows feilsøking står det dette:feeeeil.jpg.

Kan noen hjelpe meg?

Endret av Mao747
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da kan du bruke Partition Magic, om du har. Eller finenr en prøveversjon. Og hvis ikke jeg tar feil kan du høyreklikke på min datamaskin og velg "Manage" og så Storage\Disk Management, og se om du får oppe noe der. høyreklikk og vel format

Skrevet

JEg har et nytt problem, som jeg vet er skikkelig n00bete. Men nå har det seg slik at jeg er n00b så derfor spør jeg:

Jeg har tenkt til å formatere C: (som er windows partisjonen min). I hjelp for windows står det at det ikke går an :D .

Menne nå har jeg satt inn windows XP home edt. CDen min og starta installasjonen så langt at jeg kom i oppstart-greiene på XP. Der kom jeg til en meny hvor det stod: Hvor vil du ha Windows(hvilken partisjon). Jeg klikka C:, men da sa Windows: Det ligger allerede et OP på den partisjonen, OPet vil ikke fungere som det skal.

Da lurer jeg på: Blir det ikke formatert på den måten?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...