Gå til innhold

problemer med montering


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det noen flere som har kjøpt denne og vet hvordan den skal moteres?

Fulgte med noen slags braketter og to spiralfjærer, men ikke noen bruksanvisning... avanserte greier det her :dontgetit:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er sånne festeører på hovedkortet du skal feste fjæren i. Hvis du ikke har disse ørene blir det heller vanskelig å bruke den festeanordningen.

 

Du vil se ørene med en gang hvis du har dem. Det er bare en løkke laget av metal som står rett opp av hk.

 

Hvis du ikke har de er det vel bare å bruke fantasien og mekke noe.. :yes:

Skrevet

ja, jeg har de festeørene..

 

jaja.. jeg fant en måte å feste dem på til slutt, men hvis det er sånn det er meningen at de skal sitte, så er det en svært dårlig løsning! Men det funker greit foreløpig..

 

hva er forresten galt med termisk lim på en vannblokk?

Skrevet

Enig med deg AutoExec, jeg brukte sykt lang tid for å finne ut hvordan jeg skulle feste den blokken, og når jeg først var ferdig og hadde montert alt ferdi røk den ene festeøren.

 

Resultat: Får ikke fester NB blokken, og gidder ikke å bruke termisk lim.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...