zagadka Skrevet 19. februar 2004 Skrevet 19. februar 2004 Jobben har noen kroner å bruke på meg. Vurderer sterkt en PDA. Pris 3.000-3.500,-...) Jeg aner bare ikke hva jeg skal se etter. OS, minne, skjerm... Er det noe ekstra jeg bør ha med?
Ingar Skrevet 19. februar 2004 Skrevet 19. februar 2004 Er du smart og ser etter kampanjetilbud/restlager på nettbutikker kan du få en P800 til den prisen. Den har den største mobilskjermen i Norge, også er den trykkfølsom. P800 er jo som du vet en kombinert mobil/pda. Har en selv, å synes den er kjempebra.
zagadka Skrevet 19. februar 2004 Forfatter Skrevet 19. februar 2004 Takker for tips! Er svært fornøyd med mobilen jeg har, så jeg trenger ikke ny. Men, igjen, takk for tips
proturbo Skrevet 19. februar 2004 Skrevet 19. februar 2004 Tror kanskje jeg hadde prøvd meg på denne: http://www.itbutikken.dk/vareinfo/vis_vare.asp?varenr=54892
zagadka Skrevet 19. februar 2004 Forfatter Skrevet 19. februar 2004 Tror kanskje jeg hadde prøvd meg på denne:http://www.itbutikken.dk/vareinfo/vis_vare.asp?varenr=54892 Den så ikke dum ut nei. Hvordan er det med toll og sånt, iom at den kommer fra Danmark? (Nope, har ikke snøring på slikt heller) Andre ting man må passe på når det gjelder slikt?
proturbo Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 Tror kanskje jeg hadde prøvd meg på denne:http://www.itbutikken.dk/vareinfo/vis_vare.asp?varenr=54892 Den så ikke dum ut nei. Hvordan er det med toll og sånt, iom at den kommer fra Danmark? (Nope, har ikke snøring på slikt heller) Andre ting man må passe på når det gjelder slikt? Du bestiller gjonnom norsk avdeling selvom lageret er i Danmark. Dermed ingen toll. Gå inn på itbutikken.no.
Gaute Holmin Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 Idedata selger P800 for 1990,- nå. Men hva skal du bruke PDA'en til? Har du noe bluetooth i mobil, PC e.l. som du skal bruke sammen med den? Har du tilgang til WLAN som du kunne tenke deg å bruke til den? Kunne du f.eks. tenke deg å kjøpe GPS utstyr til den etter hvert? Spille spill? Koble til tastatur o.l.? Eller skal det bare være en avansert syvende sans?
zagadka Skrevet 23. februar 2004 Forfatter Skrevet 23. februar 2004 Har mest bruk for en "avansert syvende sans" egentlig. Trådløst trenger jeg ikke. Bluetooth er litt hipp som happ... IR vil jeg ha. GPS tenker jeg overhodet ikke på, ikke spill heller. Jeg er veldig flink til å komme på ting etter jeg har jobbet, løsninger på et problem f.eks... At jeg kan få notert sånt raskt, samt holde orden på avtaler og slikt, der ligger hoveddelen av bruk. Takk for tipset
Gaute Holmin Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 Har mest bruk for en "avansert syvende sans" egentlig.Trådløst trenger jeg ikke. Bluetooth er litt hipp som happ... IR vil jeg ha. GPS tenker jeg overhodet ikke på, ikke spill heller. Jeg er veldig flink til å komme på ting etter jeg har jobbet, løsninger på et problem f.eks... At jeg kan få notert sånt raskt, samt holde orden på avtaler og slikt, der ligger hoveddelen av bruk. Takk for tipset Da hadde jeg kanskje gått for en Palm Zire 71 (http://www.idedata.no/p.asp?ID=P80720ML3). Det er en liten sexy sak som også har et lite kamera bak.
zagadka Skrevet 2. mars 2004 Forfatter Skrevet 2. mars 2004 Jeb ville ha gått for dell axim 3 Kult. Det er en av to valg jeg sendte mail om til sjefen min i dag
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå