tjalla Skrevet 5. februar 2004 Skrevet 5. februar 2004 Har et Chieftec DX-01BD. Hva er den lyselilla delen som sitter ved siden av den nederste viftefesta (i fronten that is)? Ser ut som et koffert-håndtak Ser ingen direkte hensikt med den, men er kanskje kjekt å vite hva det er for noe likevel.
tjalla Skrevet 5. februar 2004 Forfatter Skrevet 5. februar 2004 Den sitter relativt godt på kan man si :\
razer Skrevet 5. februar 2004 Skrevet 5. februar 2004 Er det en lilla dert? Visst det er en sånn en som står i vanlige chieftec tower er de vel der for extra lange PCI/ISA kort om jeg ikke tar helt feil... Passe på så de ikke knekker vet du
tjalla Skrevet 5. februar 2004 Forfatter Skrevet 5. februar 2004 men goddammit, æ vil no itt ha no slik skrammel i kassa mi schø. Fram med motorsaga, om det ikke var noen andre som veit åssen man tar den vekk på en litt snillere metode?
razer Skrevet 5. februar 2004 Skrevet 5. februar 2004 Visst du tar av frontdekslet er det vel bare å vippe den ut? Go figure!
tjalla Skrevet 6. februar 2004 Forfatter Skrevet 6. februar 2004 (endret) Visst du tar av frontdekslet er det vel bare å vippe den ut? Go figure! Seff Hmm.. en annen ting. Har en IEEE 1392 port foran på kabinettet. Hva er det? Firewire? Endret 6. februar 2004 av As}{antii
mr_sjur Skrevet 11. februar 2004 Skrevet 11. februar 2004 Visst du tar av frontdekslet er det vel bare å vippe den ut? Go figure! Seff Hmm.. en annen ting. Har en IEEE 1392 port foran på kabinettet. Hva er det? Firewire? ¨jepp
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå