chubby_man Skrevet 21. desember 2003 Skrevet 21. desember 2003 Morn morn. Jeg har tenkt til å lage en cs film av meg selv når jeg spiller. Hvilke program skal jeg bruke og hvordan skal jeg gå frem? Når jeg er inne på cs, lurer jeg også på om noen vet åssen du får kniven i venstrehånda når alt annet fremdeles holdes fra høyre side? Takker for alle svar! God jul
Bluebeans Skrevet 22. desember 2003 Skrevet 22. desember 2003 Følelse at jeg har skriv dette 100 ganger men jeg fant det ikke når jeg søkte, jaja.. 1. Last ned et program kalt videomach 2. Når du spiller av demoen skriver du "startmovie *demoen* 30", da lagres det masse bilder i cstrike. endmovie stopper det. 3. Åpne alle bildene i videomach og still inn alt og velg format. Tror det var noe sånt, har ikke gjort det på lenge.
Sargent Fire Skrevet 17. januar 2004 Skrevet 17. januar 2004 Må man ikke konvertere filene fra .dem til .bmp? Hvis jeg skriver "startmovie" "Film" "30" i får jeg bare en melding om at dette bare kan gjøres i playback mode.
Bluebeans Skrevet 17. januar 2004 Skrevet 17. januar 2004 Må man ikke konvertere filene fra .dem til .bmp?Hvis jeg skriver "startmovie" "Film" "30" i får jeg bare en melding om at dette bare kan gjøres i playback mode. Du må jo skrive "playdemo filnavn" først. Mens den spiller av skriver du startmovie osv.
Pornstar_Trude Skrevet 19. januar 2004 Skrevet 19. januar 2004 Quoter meg selv: Det kan også anbefales å kjøre i 640x480 i oppløsning på spillet, ettersom de bildene tar mindre plass enn 1024x768. Vil også anbefale å sette på antialiasering og antisoprisk filtrering (usikker på navn). Då får du bra kvalitet. Bruk Videomach til å sette sammen bildene til film. Ta så filmen i adobe premiere eller pinnacle studio. Lykke til. Med 640x480 i oppløysning og 10 min film holder det med 20 GB ledig .
Balle Klorin Skrevet 20. januar 2004 Skrevet 20. januar 2004 Ja Fraps er et flott prog, men selv sliter jeg litt med lyden som blir recorda. I starten av filmen er lyden helt fin, men jo lengre filmen varer desto lengre sklir lyden ut ved å lagge etter det som skjer. Noe måte å få ordnet dette?
Glipp Skrevet 21. januar 2004 Skrevet 21. januar 2004 vet ikke hvilken verson du har men jeg har registered v2 vet ikke om den er forbedret
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå