Gå til innhold

jønnstad


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Siden jeg er inne, må jeg benytte anledningen til å gi honnør til deg Fredrik for serien av Nordmørsbilder fra kjente steder. Får si som Arne Scheie : " Får aldri nok av fotball" og nordmørsnatur :-) Mvh Gunnar

Skrevet

Flot serie..nogen steder en lille smule for meget lys men ellers flot ser det ud..glæder mig meget til sommer at komme til Norge vest på :-)

Gjest Slettet+0987123
Skrevet

Flott billedserie hvor vinteren møter våren .

Liker godt lyset i v1 som blir min favoritt .

 

Alec

Skrevet

Egentlig skulle jeg heller ikke være her akkurat nå, men siden jeg har startet en diskusjon et annet sted her, føler jeg meg forpliktet til å komme til avslutning rundt den.

 

Dere Møringer, som det jo er noen av her inne, vasser jo i severdig og variert natur, akkurat som hos oss i Nord. Flotte utsnitt du har gkjort i disse stemningsfulle naturperlene. V1. viser oppover i terrenget og de tre andre, nedover dalen.

 

Ser antydning til vei forbi stuen (V1) så jeg lurte på om du kunne kjøre helt frem, men V4 avkrefter tydelig dette.

 

Vi ligger litt etter dere når det gjelder grønnfarge på skogen, men pytt,pytt. Det blirnok vår tur snart.

Mvh.Oddvar

Skrevet

Vanskelig å få fullgode bilder her midt på dagen i solskinnet. Det tar en time å gå hit fra Brandstad (Øksendal), det er en vei hit, men ikke åpen for vanlig trafikk (heldigvis).

Takker dere alle for fine kommentarer!

Mvh Fredrik

Skrevet

Flot serie..nogen steder en lille smule for meget lys men ellers flot ser det ud..glæder mig meget til sommer at komme til Norge vest på :-)

 

Når du kommer til vestlandet vil du snart skjønne det sterke lyset.

Det er bare slik det er her - når sola skinner.

Mvh.Oddvar

Skrevet

Takker til Helene, Leif og Oddvar for fine tilbakemeldinger!

Ja, dette er fin og lett tur (max 1 time). Anbefales kanskje helst litt lenger utpå sommeren.

Mvh Fredrik

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...