Gå til innhold

Flis i foten


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Flott figur, som minner om et maleri av Lars Løken, der en gutt sitter og peller seg mellom tær i vannkanten mens han funderer; et bilde jeg angrer på at jeg ikke kjøpte..

 

Synd du ikke kjøpte bildet, sånne ting er så irriterende!

Skrevet

Forstår han godt. Er ikke like lett å få ut nei :)

Jeg jobber på en trevarefabrikk, og ikke rent sjelden kommer tøffe karer og vil ha hjelp til å dra ut fliser. Kanskje jeg må hjelpe denne karen også..;)

Skrevet

Vanskelig balansegang mellom lys og skygge. Bildet har et "vart" uttrykk, noe som passer til situasjonen du beskriver.

 

Mvh Ragnar

 

Det var lys og skygge som gjorde at jeg tok dette bildet i dag, egentlig var lyset enda bedre litt før, men det forsvant visst litt. :)

Gjest Slettet+0987123
Skrevet

En forb... flis kan være en lei nøtt men de kommer heldigvis ut til slutt etter mye strev .

Fine bilder med fint lys/skygge forhold .

 

Mvh

Alec

Skrevet

Jeg synes du gjengir figuren veldig fint. Passe dybdeskarphet som legger vekt på form og lys fremfor skarpe detaljer. Fin skygge også. Holder en knapp på originalen. :)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...