Bluecobra Skrevet 25. august 2015 Skrevet 25. august 2015 Jeg vurderer å kjøpe nytt eksosanlegg til min Yamaha Tzr som jeg skal ta av plomberinga på, er egentlig mest ute etter at sykkelen skal dra en del mer, men litt ekstra fart gjør jo ingenting. Har funnet en type jeg vurderer å kjøpe, men er det noen her som har no peiling? Må jeg bytte noe annet hvis jeg bytter eksosanlegg eller kan jeg bare bytte det? Her er eksosanlegget jeg så på:http://www.speedoptions.no/index.php?main_page=product_info&cPath=247_265_259_18612_18616&products_id=7354
sedsberg Skrevet 25. august 2015 Skrevet 25. august 2015 Du trenger dyse. Bare spør etter riktig dyse så tror jeg du får en med fra Speedoptions.
Gjest Slettet+5132 Skrevet 25. august 2015 Skrevet 25. august 2015 Veldig greit effektanlegg med effekten på lavere turtall. Det passer ikke på trimsylindere, men det er kanskje det mest hverdagslige effektanlegget til originalsylinderen. Som nevnt trenger du dyse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå