Gå til innhold

Seagate Eller Maxtor?


Caliber

Anbefalte innlegg

Skrevet

Lyd betyr ikke så mye for meg, ytelse derimot er min hovedprioritet. Har bestillt en 160gb maxtor s-ata disk, men ble usikker på om jeg heller burde bestille en seagate (leste testen av en ny seagate her). Hva er deres meninger? Skal stå i en pc med en raptor, så lyd er vel ikke så farlig. Ytelse derimot er viktig, hva syns dere? Hvor likt yter diskene, hva burde jge velge??

 

-Haakon

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei, Jeg gjorde som deg og bestilte S-ata disk, men jeg valgte Segate.

Har ikke fått montert den ennå fordi jeg "glemte" å bestille overgang til størmkabelen (noe som burde følge med disken!!!)

Årsaken til at jeg valgte Segate, var at jeg har hatt en Maxtor 80 Gb ATAdisk tidligere, og som du sier så bråker den.... den knitrer og knatrer verre en verst.

Jeg tror at Segaten ytelsesmessig skal være god nok, men vi får se... når Komplett har gjort jobben sin og sendt meg strømovergangen.

Skrevet

Dette er jo ikke samme disk da, kan ha blitt bedre... Men hvilken har best ytelse? Ellers takk for svaret, haster, har nemlig bestillt, men kan endre d

 

- Cal

Skrevet

Jeg ville valgt Western. etter det så kommer seagate som vel er stort sett lige bra og mye mer stillegående. jeg vil aldri hatt MAXTOR! har bare dårlig erfaring med MAXTOR! Virker billig spør du meg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...