uselessdwarf Skrevet 4. november 2003 Skrevet 4. november 2003 Har montert kabinettvifte inn i den nye PC'n jeg har bygget. Denne starter inmidlertid ikke når PC'n starter opp. Er det slik at denne ikke vil starte før det oppnås en gitt temperatur i kabinettet eller skal den gå hele tiden. I så tilfelle har jeg kobelt feil.
snole Skrevet 4. november 2003 Skrevet 4. november 2003 En vanlig kabinettvifte skal gå på fullt hele tiden. Har den viften en sånn strømkontakt som HD, eller sånn liten en som CPU-vifta (Molex)?
kain Skrevet 4. november 2003 Skrevet 4. november 2003 Kabinett vifta skal gå hele tiden, Så det spørs om ikke du burde prøve å koble om på den. Hmm kom den ferdig koblet det kan vere noe feil med den seff.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå