bono Skrevet 2. november 2003 Skrevet 2. november 2003 jeg har en cd-plate (brent) som har misten litt av lakken på overflaten (små flekker), og jeg får til å gå inn og vise innholdet. problemet oppstår når jeg skal merke tingene og legge dem inn på hd, da jeg prøver og redde dem. da låser maskinen seg, og jeg må restarte. det så utrolig mye innpå der som VELDIG GJERNE skulle ha hatt tak i , så pliiis vær så snill og hjelp meg!
genesis Skrevet 2. november 2003 Skrevet 2. november 2003 Hvorfor gjorde du det? du må nok rense platen, + jeg vet det finnes diverse middel som kan "fikse" riper. du "fyllerhakkene" med dette, og skjekker. dette tror jeg du må skjekke hva heter, hos en mobilforhandler (gjelder ofte riper i glassene) prøv også i andre maskiner/rom`lesere, er det en 800mb cd?
Solaris Skrevet 2. november 2003 Skrevet 2. november 2003 Last ned IsoBuster, og forsøk å lese ut filene i gjennom programmet. Da låser ikke Windows seg og du får i allefall ut de filene som ikke er skadet! Lykke til!
bono Skrevet 2. november 2003 Forfatter Skrevet 2. november 2003 tusen takk... skal forsøke begge deler...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå