luistheghost Skrevet 18. juli 2014 Skrevet 18. juli 2014 Jeg er ikke ute av seilskutemodusen før i morgen en gang, og må innpå for å berømme dette supre situasjonsbildet. En fin dokumentasjon på den fingerspissfølelsen som en taubåtkaptein må ha. Denne operasjonen er ikke gjort i en lettvinn håndvending, elva vil bare èn vei, og det er utover. Originalen inneholder detaljer som gjør at betrakteren ikke er i tvil om at dette skuespillet foregår på "ælva" i Fredrikstad. Tatt for titten, jeg har storkost meg! Vh.
smort1 Skrevet 18. juli 2014 Skrevet 18. juli 2014 Interessant og veldig bra dok.bilde! Stas å se, for oss som liker skuter/båter!
Gjest member-296438 Skrevet 18. juli 2014 Skrevet 18. juli 2014 Flott dokumentert igjen. Skarpt og klart og du har funnet en bra plass for og få kompen på plass. For meg blir dette et slags møte mellom ny og gammel tid, moderne slepebåter med kraftige motorer, som hjelper en som baserer seg på naturkrefter. Flotte båter på hver sin måte.
nutini Skrevet 8. august 2014 Skrevet 8. august 2014 Ble straks litt mere "snert" i bildet når det var gråvær. Høy kontrast,godt komponert og med god skarphet gjør dette til et severdig bilde synes jeg. Arvid.
Anbefalte innlegg