Gå til innhold

Test: Lenovo ThinkPad X1 Carbon


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ser ut som artikkelforfatter glemmer at man betaler for byggekvaliteten, som få andre klarer å matche. Jeg vil, klok av skade, ikke kjøpe en bærbar PC som ikke er en Thinkpad. For en sofapc spiller det mindre rolle, men i jobbsammenheng er det verd noen tusenlapper å stole på at PCen overlever stort sett uansett hva den utsettes for.

Skrevet

På min X1 Carbon tok jeg av beskyttelsesfilmen på skjermen og har ikke angret ett øyeblikk. Det var helt klart ikke meningen at man skulle ta den av, for den satt veldig godt fast og det så skummelt ut underveis, men resultatet ble til slutt en sylskarp skjerm.

 

Det skal sies at det er litt forvirrende at X1 Carbon har kommet i såpass mange modeller. Kjøpte min forrige sommer og den har en del vesentlige forskjeller, lavere oppløsning, ingen 4G og ingen HDMI utgang. Noe utgaver kom også uten berøringsskjerm.

×
×
  • Opprett ny...