halohalo Skrevet 10. mars 2014 Skrevet 10. mars 2014 Hei, Har forstått det slik at jeg kan koble en harddisk til min tv for så å ta opp programmer. Noen som har erfaring med dette? Kan jeg bruke hvilken som helst harddisk?
Mr D Skrevet 11. mars 2014 Skrevet 11. mars 2014 Hei, Har forstått det slik at jeg kan koble en harddisk til min tv for så å ta opp programmer. Noen som har erfaring med dette? Ja. Kan jeg bruke hvilken som helst harddisk? Kanskje... Men det står i dokumentasjonen til TV-en.
halohalo Skrevet 12. mars 2014 Forfatter Skrevet 12. mars 2014 Ja man kan vist bruke hvilken som helst harddisk. Men er det slik at man kan ta opp programmer uten å se på det? Mener at jeg kan ta opp et program samtidig som jeg ser på et annet?
Mr D Skrevet 12. mars 2014 Skrevet 12. mars 2014 Men er det slik at man kan ta opp programmer uten å se på det? Mener at jeg kan ta opp et program samtidig som jeg ser på et annet? Det står i dokumentasjonen til TV-en. Vanligvis kan den ta opp mens TV står i standby/avslått. De modellene som har doble tunere kan vanligvis ta opp to forskjellige program eller se ett og ta opp et annet. Men det gjelder ukrypterte kanaler. Når man bruker CAM/programkort så kan TV bare dekryptere én kanal av gangen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå