Gå til innhold

The Night of the Rabbit - nytt spill fra Daedalic


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har troen på dette! Daedalic lager, som du nevner, sjukt vakre spill. Har troen på at dette blir spillet hvor alt det andre er bra også! Syns prisen er ganske stiv dog... I alle fall på Gog.com!

Skrevet

Er ikke sånn kjempefan av Daedalic, men de har hyggelige spill som er verdt å spille, og grafikken er det ingen som klarer å matche. Hadde tenkt å begynne å spille det i helga, men Expeditions Conquistador kom i veien.

 

Syns prisen er ganske stiv dog... I alle fall på Gog.com!

 

Hæ? Det er jo mye billigere på GOG enn Steam, og i tillegg kjøper du spillet i stedet for å leie.

Skrevet

Ikke at jeg skal starte en diskusjon rundt det, men du leier vel på en måte på GoG også? Du må jo logge inn for å kunne laste ned det du har kjøpt, og hvordan skal du kunne gjøre det hvis GoG forsvinner?

 

Uansett, Steam og GoG kommer vel snart med sommersalgene sine, og da dukker nok dette opp.

 

Er spent på å lese adventuregamers.com sin anmeldelse, men den har ikke kommet enda.

 

 

Og ikke at det har noe med dette spillet å gjøre, men en kickstarter har kommet for A Vampyre Story: Year One. http://www.adventure...news/view/24684

Skrevet

Hæ? Det er jo mye billigere på GOG enn Steam, og i tillegg kjøper du spillet i stedet for å leie.

Hehe, ser at det kom ut litt feil. Kjøper ikke på Steam i det hele tatt egentlig. "Spesielt på Gog" var vel heller ment i forhold til de andre prisene på Gog.com!

Skrevet (endret)

Ikke at jeg skal starte en diskusjon rundt det, men du leier vel på en måte på GoG også? Du må jo logge inn for å kunne laste ned det du har kjøpt, og hvordan skal du kunne gjøre det hvis GoG forsvinner?

 

Bare ta backup av installasjonsfila det. De fleste spill på Steam trenger klienten for både å laste ned og spille, derav leie. Pes å ta backup av de spillene som "bare" trenger DRM for å laste ned også, siden det ikke en en kjekk og fin installasjonsfil som på GOG. (I tillegg til den nevnte idiotiske klienten)

 

Ooooh, Vampyre Story-kickstarter, ja. Ikke veldig fan av det spillet, men du verden så god Bill Tiller er til å tegne. Håper han holder seg til det denne gangen, og lar noen andre ta seg av karakterer/historie.

 

Edit: Virker ikke sånn... humoren i videoen er like dårlig som originalspillet, dessverre, men 8 dollar kan jeg vel alltids gi.

Endret av radiohodet

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...