Heidi Skrevet 23. januar 2013 Skrevet 23. januar 2013 Hei! Noen som har noen tips til en liten ferietur i vinterferien for mor og barn? Ifjor dro vi på båttur, det var fint, men var dyr mat og kort reisetid. Kunne gjerne tenkt 3-4 døgn, reise med fly eller kjøre bil, innenlands, utenlands ++. Må være spennende for en sjuåring, og relativt trygt sted siden jeg drar alene. Opp til 3-4000 for begge to (max), men da må det være billig mat (dvs ikke norske priser). Ingen særlige krav utenom dette Takk for svar!
gitartrulte Skrevet 23. januar 2013 Skrevet 23. januar 2013 Man må jo ikke reise så langt, eller bruke masse penger for å glede en sjuåring, men hvis reise er ønsket er det jo mange alternativer. Hvis dere liker å gå på ski, er å leie en hytte f.eks. i Trysil en god ide, men dette er det jo selvfølgelig ikke alle som liker. De fleste barn liker dyr, så der er jo et alternativ og dra til Kristiansand dyrepark, som har åpent hele året rundt. Hvis sjuåringen kan svømme, og dere er glad i vann er badeland hotel/gjestegård et fint alternetiv, for eksempel Raufoss. Det var noen forslag, håper du finner ut av det og får en fin vinterferie!
Gjest Slettet-fsaSP0zV Skrevet 23. januar 2013 Skrevet 23. januar 2013 London er en flott opplevelse for en 7-åring, og det er mange aktiviteter som passer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå