Mister t Skrevet 25. august 2003 Skrevet 25. august 2003 Bare lurer på om minneprisene har gått opp eller ned i det siste? Har ikke fulgt med på den fronten, men lurer på om det lønner seg å kjøpe nå eller vente?
Spragleknas Skrevet 25. august 2003 Skrevet 25. august 2003 Minne er dyrt nå, ja .... Kjøp det du trenger .... ikke mer!
Mister t Skrevet 26. august 2003 Forfatter Skrevet 26. august 2003 Men er det noen som sitter på noe informasjon om at prisene er på vei nedover snart, eller vil det bli dyrere?
Jarmo Skrevet 26. august 2003 Skrevet 26. august 2003 Tror nok prisene kommer til å stige, kronekursen går stadig nedover og det betyder dyrere varer i Norge. I tillegg styrker US dollar seg og da får vi dubbel effekt når datadelene hovedsakelig betales i US dollar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå