Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Familieøkonomi, hva koster det og leve.


Anbefalte innlegg

Skrevet

2-300 kroner pr. dag til mat burde holde, hvis man prøver å handle i litt billige butikkkjeder.

Så mellom 6 og 9000 bør man kunne klare seg med til mat i måneden.

Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...