Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

trenger deres hjelp om kjærlighet, vær så snill hjelp meg vis du kan!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er en 20 år gammel gutt, jeg er forelsket av ei klasse kamerat etter skole start i år, men jeg vet ikke hvordan jeg kan få hennes oppmerksomhet, nå det er en annen gutt som tar henne av meg, mens han har kjæreste, har du en god råd og veiledning, da du redder livet mitt!!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Steg 1: Det er mange fisk i havet. Ikke gå rundt å tro at denne jenten er verdens beste jente. Hun er en jente som alle andre. Greit, nå kan du snakke med henne normalt.

Steg 2: Gå bort til henne og si "Hei". Hold en samtale med henne. Avhengig av hvordan det går:

Steg 3: Utveksle kontaktinformasjon/facebook, oppretthold kommunikasjon over tid.

 

Resten fikser du sjøl.

Skrevet

tussen takk med det, men på en måte jeg ble helt avhengig av henne, mens jeg vet at hun var gift og killa nå, hun er ikke like interessert som jeg er i henne, men jeg ble helt gal i henne og det som er værst at han som vil ta henne av meg, han hamler med meg og vi har problemer, jeg er redd om han skade henne!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...