mobilen.no Skrevet 4. januar 2010 Skrevet 4. januar 2010 Et selskap som kaller seg Soppt har sendt ut et bilde av en ny og angivelig revolusjonerende mobiltelefon. Les saken her
Mobilen.no Gjest Skrevet 4. januar 2010 Skrevet 4. januar 2010 Lite stoff å skrive om på mobilen.no? Hva slags journalistisk grunnlag er det for å publisere dette? Hva med å publisere noe om Google Nexus One, som faktisk lanseres i mårra?
Mobilen.no Gjest Skrevet 4. januar 2010 Skrevet 4. januar 2010 ...Eller de lekkede tegningene for Nokia N87? (Som får 3.9" skjerm og 8Mpx kamera, se på YouTube.) (Den er mer sansynlig enn en telefon som kan være en bløff, fordi Nokia er verdens største mobilprodusent...)
mobilen.no Skrevet 5. januar 2010 Forfatter Skrevet 5. januar 2010 Lite stoff å skrive om på mobilen.no? Hva slags journalistisk grunnlag er det for å publisere dette? Hva med å publisere noe om Google Nexus One, som faktisk lanseres i mårra? Så du synes heller vi skal skrive om noe du allerede kjenner til, enn å varsle om at det faktisk kan være noe nytt på gang? Men vi skal selvsagt skrive om Nexus One også.
Anbefalte innlegg