Gå til innhold

Resette vedleggssystemet


Gjest Bruker-127711

Anbefalte innlegg

Gjest Bruker-127711
Skrevet

Kan dere resette vedleggssystemet? Jeg har atm brukt 10mb/10.01mb, så den er egentlig litt ubrukelig.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har nå vært på forumet her en stund, og har vært aktiv i tråder som denne. Dermed har jeg lastet opp en rekke bilder, slik at ingen kan gjette seg frem til hvilket spill jeg har lagt ut gjennom tittelen på linken.

 

Men nå går ikke det mer. Jeg har nådd den såkalte maksimumsgrensen på vedleggsystemet. Grensen er på 10.01MB, jeg har brukt 10.00MB. Så jeg kan rett og slett ikke laste opp flere bilder. Går det an å ordne slik at:

 

A: Grensen blir økt?

B: Grensen blir slettet?

 

Jeg ser egentlig ikke grunnen med en slik grense i det hele tatt, men det er litt synd om jeg aldri får deltatt i nevnte tråd igjen.

  • 3 uker senere...
Gjest Bruker-127711
Skrevet

Fant ut hvordan man gjør noe med dette. Man går på mine vedlegg (her) og velger slett. Voila.

Gjest Bruker-127711
Skrevet (endret)

Vi får se.

 

Edit: de blir fjernet fra postene da ja, ganske upraktisk å bruke den da.

Endret av Bruker-127711
Skrevet

Jeg bruker PhotoBucket til å dumpe bilder der. Det er vel det beste alternativet.

Men husk å lag konto, fordi hvis ikke, slettes bildet fra serveren etterhvert.

Gjest Bruker-127711
Skrevet

Men det er mye enklere å trykke "Last opp fil", også velge bildet sitt, enn å gjøre det gjennom en annen side. Bruker bildr.no, og synes den er god, men heller vedleggsystemet.

×
×
  • Opprett ny...