Bennati Skrevet 24. desember 2010 Skrevet 24. desember 2010 Hei! Jeg vet ikke om jeg poster dette riktig sted, men jeg prøver. Mine foreldre har tenkt å gi en data i prensang til min mormor. Da tenkte jeg det ville vært smart å gi henne et lite ''datakurs''. Det første kurset kommer nå på mandag. Da har jeg tenkt å lære henne grunnleggende angående internett. Så slo det meg, hva er det egentlig eldre damer søker på? Hun er forresten 80. Har tenkt på sider som seher.no, google.no, diverse nettaviser, og forskjellige kryssordsider. Er det noe mer hun kunne tenke seg? Håper på mange tips! Takk på forhånd
*F* Skrevet 24. desember 2010 Skrevet 24. desember 2010 Har hun noen gang vert bordi en data før? Nettaviser er jo sikkert intressangt.
Bennati Skrevet 27. desember 2010 Forfatter Skrevet 27. desember 2010 Nja, hun kan ingenting for å si det sånn. Nja, hun kan ingenting for å si det sånn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå