Lord Hassan Skrevet 1. juli 2003 Skrevet 1. juli 2003 har et trv33 kamera. Dette er det som kjent touchscreen på. Og det blir da av naturlige årsaker ganske fettete etterhvert. Noen som har noen tips for noe middel etc man kan bruke? Har prøvd med medfølgende pussefille, + litt damp fra kjeften. Dette funker på brillene mine, men ikke her
Knuty Skrevet 1. juli 2003 Skrevet 1. juli 2003 Hvis du drar i en elektronikkbutikk, så har de ofte spesialutstyr til dette... Det lønner seg nok, siden du helst vil unngå å fjerne den hinna på skjermen som skal være der.. Bruker du for mye rart, så blir den lett løst opp..
Lord Hassan Skrevet 1. juli 2003 Forfatter Skrevet 1. juli 2003 takker, sånne hadde ikke jeg tenkt på vettu Får besøke japan foto eller.no da
Storeulv Skrevet 5. august 2003 Skrevet 5. august 2003 Vi har kjøpt innn en del rensemidler til LCD-skjermer på jobb. Funker akkurat som vanlige skjermrenskluter, men skal i flg. leverandør (S-gruppen) ikke ødelegge skjermen. De funker også bra på briller med plastglass. Har også brukt vanlig brillerens, er ikke sikker på om de ødelegger noe coating e.l. men det blir i allefall rent.
Hope53 Skrevet 6. august 2003 Skrevet 6. august 2003 Hei. Sjekk temaet "Folie til touch-screen". Ser ut til å være løsningen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå