Gå til innhold

Trenger ny (modulær) kabel til Hiper psu


darker

Anbefalte innlegg

Skrevet

Emne sier det meste, har en Hiper psu som jeg har hatt noen år, kjøpte ny pc nå men 460 kortene trenger 2x6 pin kontakt og jeg finner bare den ene 6 pin kontakten. Noen som selger sånt løst? Sendt mail til hipergroup men ikke fått noe svar derfra. Om noen vet om eller har en ødelagt hiper psu og vil selge meg en kabel så sifra, døvt med 460 kort i pc'en mens jeg må bruke internt skjermkort :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hiper 580 (om det er den du har) har visstnok bare en kontakt dedikert til PCIe kan det se ut som. (ref. dette reviewet).

 

Det er derfor ikke mulig å koble til en kabel nummer 2, men du må bruke en molex til PCIe-splitter i stedet. Vet ikke om din PSU sine tilkoplingskontakter er identiske med den i artikklen da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...