Gå til innhold

S-ata drivere til Abit IT7-MAX2


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her må noen virkelig hjelpe meg, for jeg står fast. Vil gjerne legge inn xp på Raptoren men får det ikke til.

 

Jeg finner disken i windows, har partisjonert og formatert. Men jeg xp finner ikke harddisken når den skal velge vilken partisjon den skal legger windows på.

 

Har lest gjennom mange topics på dette, og har skjønt at jeg må trykke f6 og legge in drivere. Er det da noen som kan hjelpe meg finne s-ata drivere til Abit IT7-MAX2 hk?

 

Jeg har søkt på google og vært på Abits hjemmeside, uten resultat, er det noen som kan gi meg en link?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det fulgte vel med en driver CD eller diskett, til HK'et...? Om det er en diskett, så er det jo ikke no problem. Om det bare er med en cd, må du overføre filene til diskett.

Skrevet

Tar jeg ikke helt feil, så er filen du trenger til XP, ikke til HK.

 

Jeg har akkurat installert samme saken selv. ( 2 timer siden) Send meg E-post adressen din så kan jeg sende deg fila.

 

 

RKS

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...