ssf Skrevet 1. mai 2010 Skrevet 1. mai 2010 Hei! Jeg har en peugeot 406 2001 mod med clarion spiller. (Styring fra spak bak rattet hvis det er av betydning) Har koblet til en slik en i det ledige sporet som egentlig er til cd skifter. Hadde et håp om at dette var plug and play, men det var det ikke. Noen som har noen tips for å få dette til å funke? Da blir jeg svært takknemlig! Mvh ssf (Bare spør hvis det trengs mer info)
cossiemk1 Skrevet 1. mai 2010 Skrevet 1. mai 2010 Kanskje ikke så rart at det ikke virker, når du har kjøpt et adapter til en blaupunkt spiller Foruten det, så må spilleren settes til riktig innput... "MOST RADIOS REQUIRE YOU TO TURN ON THE AUXILIARY INPUT FOR THIS ADAPTER TO WORK. TO SEE HOW TO TURN YOUR RADIOS AUX SOURCE ON YOU MAY NEED TO LOOK AT YOUR OWNERS MANUAL OR ON LINE"
transmedia.no Skrevet 1. mai 2010 Skrevet 1. mai 2010 (endret) Nei, til Peugeot-spillerne må det noe elektronikk til i tillegg, så spilleren tror det er en CD-skifter som er tilkoblet. Denne har USB-inngang og SD-kortleser i tillegg til en AUX-inngang for ca. 1000-lappen: Endret 1. mai 2010 av transmedia.no
ssf Skrevet 1. mai 2010 Forfatter Skrevet 1. mai 2010 Tusen takk for hjelpen, den siste her er absolutt hva jeg er ute etter
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå