Caliber Skrevet 27. mars 2010 Skrevet 27. mars 2010 Hei. jeg har et Canon 50D, og går mye rundt med kameraet hengende i skulder-remmen som fulgte med. Jeg syns denne remmen over tid kan være ganske ubehagelig, og er derfor ute etter hva du/dere måtte benytte av tredjeparts remmer, og hva dere vil anbefale meg å titte nærmere på. At den er komfortabel er det viktigste, men gode justeringsmuligheter og andre funksjoner er også flott. På forhånd takk!
BjørnÅgeS Skrevet 27. mars 2010 Skrevet 27. mars 2010 (endret) Jeg har en slik Lowepro voyager. Er vesentlig mer behagelig enn Canons standardrem, samt at den er avtagbar med hurtigklips. Prisen var ikke avskrekkende heller. Endret 27. mars 2010 av bjornage12
Caliber Skrevet 28. mars 2010 Forfatter Skrevet 28. mars 2010 Takk for svar. Selv om Black Rapid sine remmer får mye skryt, syns jeg ikke løsningen med å feste kameraet i stativ-festet er optimalt. Vil gjerne ha en rem som festes på vanlig måte, dvs. at kameraet holdes av to punkter. Lowepro voyager ser lovende ut, men jeg sliter med å forstå hva som skiller denne og lowepro sine andre remmer. Noen som kan opplyse meg?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå