asanden Skrevet 17. januar 2010 Skrevet 17. januar 2010 Hvordan blir en synstest gjort under sesjon? Er det standar slik som på legekontoret at du leser bokstaver fra et ark som henger på veggen? Mvh Asanden
MiKA7 Skrevet 17. januar 2010 Skrevet 17. januar 2010 Hvordan blir en synstest gjort under sesjon? Er det standar slik som på legekontoret at du leser bokstaver fra et ark som henger på veggen? Mvh Asanden det var det for ett par måneder siden i oslo når jeg var inne på sesjon iallefall^^
Jurist Skrevet 17. januar 2010 Skrevet 17. januar 2010 Hvordan blir en synstest gjort under sesjon? Er det standar slik som på legekontoret at du leser bokstaver fra et ark som henger på veggen? Mvh Asanden Ja, i tillegg pleier det å være en enkel test for fargeblindhet.
-Longva- Skrevet 17. januar 2010 Skrevet 17. januar 2010 Kan bekrefte at det er slik i Trondheim også. Les nederste rekka med bokstaver. Startet å le halvveis under lesinga mi, fordi det sto L F C (Liverpool Football Club) Og fargeblindtest, som er rimelig enkel (selv for meg som er delvis fargeblind)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå