Gå til innhold
Spørsmål om bil og motor? Still spørsmål her ×

Erfaringer med firmaer som fikser småbulker?


Bruno Mars

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en bulk på karroseriet mitt. Det er selve bilen så det er ikke som å skifte en dør eller panser for å si det slik. Så jeg lurte på om folk har erfaringer med firmaer, på østlandet, angående pris og resultat. Bulken er rett til høre for førerdør. Veldig røffelig så er bulken 1cm på det dypeste og 10cm i diameter, men jeg kan ta litt feil. Bulken er ganske sirkelformet og det er egentlig ikke så mye skade på lakken. Hvor dyrt kan det være å fikse?

 

En liten artikkel (PDF) om Micro Paint. Det er liksom noe slikt jeg kunne tenke meg. Ønsker at det skal være billig og selvsagt så lite eller ingen tegn til at bulken har vært der.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sikkert en 2-3000 uten noe lakkering :)

Åe du får det sikkert billigere hvis du drar til noen som tar svart betaling men de er som regel som ''Mac Gyver'' sparkel og tyggegummi

Skrevet (endret)

Har selv en liten bulk på forskjermen. Trodde man kunne fikse småbulker ganske lett, ved hjelp av vakum eller å "massere" de? Har hvertfall hørt om en som drev med det, men husker selvsagt ikke hvem :wallbash:

Endret av trra

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...