Bjørnli Skrevet 25. mai 2003 Skrevet 25. mai 2003 jeg har finni ut grunnen til at pcn min tar 2 min å slå av, det er pga itouch.exe hvis jeg går i msconfig og ber maskina mi la være og starte itouch så har jeg ikke det problemet, men hvis den er på så tar det lang tid..logitech sier dette : http://www.logitech.com/index.cfm?page=sup...18&languageid=1 men den drivern har vært ute lenge, noen som har en løsning på dette? SINNSYKT IRRITERENDE!
meanbean Skrevet 25. mai 2003 Skrevet 25. mai 2003 Enkleste er å ikke bruke driver.... det er ikke alle tastene som funker men det er mer irriterende å vente på at pcen slår seg av.
Bjørnli Skrevet 25. mai 2003 Forfatter Skrevet 25. mai 2003 fixxa det....instalerte den som fulgte meg tastaturet....versjon 2.10
Fixer'n Skrevet 25. mai 2003 Skrevet 25. mai 2003 Min pc bruker også lang tid å starte når itouch er med i starten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå