Gå til innhold

Betsson...er det en bra side?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Betsson er helt klart blant de aller mest seriøse selskapene som bedriver oddsspilling på nett. Utbetalinger fra spillekonto kommer som oftest inn på konto et par dager.

Min erfaring er at Betsson ofte gir god odds på favorittene, spesielt i store fotball-ligaer.

Skrevet

Har hørt endel om folk som har vunnet mye og blitt bannet fra sidene dems, men bortsett fra har det bare vært positivt. Grei odds ift andre sider.

Skrevet

Har ikke hørt noe om folk som har blitt utestengt, men vet at det er vanlig praksis i alle odds-selskaper å la de kundene som vinner stort, få satse mindre beløper enn de som ikke vinner. Det er dette selskapene kaller "risiko-håndtering". :)

  • 9 måneder senere...
Skrevet

Moderer meg litt på oddskvaliteten da posten over gjelder samtlige sporter de tilbyr. En sammenligning på bare fotball:

 

Betsson 89.25%

 

Pinnacle Sports 97.09%

 

Spiller du da en tusenlapp hos disse selskapene får du bare 893kr igjen hos Betsson men 971kr igjen hos Pinnacle.

  • 2 år senere...
  • 5 uker senere...
Skrevet

Betsson er greit nok, men pass på at du (eller noen andre som benytter samme datamaskin) har konto der fra før av! Flere tilfeller der man vinner store gevinster, men får ikke lov å ta ut pengene pga flere kontoer og andre grunner. Både på Betsson og Betsafe(som eies av Betsson) har hatt historie på det.

 

Betsson krever også ofte at du sender inn dokumenter for å ta ut penger(aldri for å sette inn). Trekker ut tiden og håper du spiller vekk pengene.

 

Som flere andre også har sagt har Betsson en del dårligere odds enn mange andre selskaper. Betfair er et annet bra rom som gir god odds. Det ser du blant annet eksempler på her : http://www.norsk-betting.com/compare.php .

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...